Piątek, 19.04.2024
Piłka nożna halowa 2018/19
10 stycznia, w Osieku n/Wisłą, odbyły się mistrzostwa powiatu toruńskiego w halówce chłopców. Reprezentacja naszej szkoły zajęła w nich IX miejsce.

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Czernikowie (rocznik 2006 i młodsi) reprezentowały gminę na mistrzostwach powiatu w piłce nożnej halowej. Zawody odbyły się w Złotorii i w Osieku nad Wisłą. W fazie grupowej młode piłkarki z Czernikowa wygrały z SP 3 w Chełmży 3:1, z Młyńcem 2:0 i z Pigżą 3:2. W półfinale przegrały z Turznem 0:1 i w meczu 3 miejsce ponownie wygrały z Chełmżą 1:0 zdobywając brązowe medale.

W sobotę 15 grudnia w hali ZS w Czernikowie odbył się turniej gminny w piłce nożnej halowej chłopców. Zgłosiło się 5 drużyn, które grały między sobą systemem "każdy z każdym".
Wyniki:
ZS Czernikowo-SP Steklin 5:0, SP Czernikowo-SP Makowiska 3:0, SP Osówka-SP Steklin 7:1, SP Czernikowo-ZS Czernikowo 3:5, SP Makowiska-SP Osówka 0:2, ZS Czernikowo-SP Makowiska 7:2, SP Steklin-SP Czernikowo 3:8, SP Osówka-SP Czernikowo1:2, SP Makowiska-SP Steklin 2:1, ZS Czernikowo-SP Osówka 7:0.
1m. ZS Czernikowo - awans do finału powiatowego, 2m. SP Czernikowo, 3m. SP Osówka, 4m. SP Makowiska, 5m. SP Steklin.
Puchary dla najlepszych drużyn ufundował Klub Sportowy "Olimpijczyk".

W sobotę 1 grudnia w hali ZS w Czernikowie odbyły się mistrzostwa gminy w piłce nożnej halowej dziewcząt - rocznik 2005-2003. Cztery drużyny rozegrały turniej systemem "każdy z każdym".
Wyniki: SP Czernikowo-ZS Czernikowo 1:3, SP Steklin-SP Osówka 0:0, SP Czernikowo-SP Osówka 1:0, SP Steklin-ZS Czernikowo 0:8, SP Czernikowo-SP Steklin 4:1, ZS Czernikowo-SP Osówka 7:0.
Do finału powiatowego awansowały dziewczęta z ZS w Czernikowie, drugie miejsce wywalczyła SP Czernikowo, trzecie - SP Osówka, czwarte - SP Steklin.

17 listopada w hali ZS w Czernikowie rozegrano gminne mistrzostwa szkół podstawowych w piłce nożnej halowej chłopców - rocznik 2006 i młodsi. Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym". Pierwsze miejsce i awans do mistrzostw powiatu wywalczyło Czernikowo, które wygrało wszystkie mecze, drugie miejsce zajęła Osówka, trzecie - Steklin, czwarte - Makowiska, piąte - Mazowsze.

W sobotę 10 listopada w hali ZS w Czernikowie odbył się turniej piłki nożnej halowej dziewcząt (rocznik 2006 i młodsi). Na początku uczestnicy zawodów uczcili 100-lecie odzyskania niepodległości poprzez wspólne odśpiewanie "Mazurka Dąbrowskiego".
Wyniki:
Czernikowo-Makowiska 5:0, Osówka-Steklin 2:0, Czernikowo-Steklin 3:0, Makowiska-Osówka 1:0, Makowiska-Steklin 2:0, Czernikowo-Osówka 0:3.
Ostatecznie lepszym stosunkiem bramek zwyciężyło Czernikowo wyprzedzając kolejno Osówkę, Makowiska i Steklin.