XLVII Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
XLVII Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
15 maja 2026r. Dwie reprezentacje szkoły podstawowej w Czernikowie udały się na turniej do Górska.
Turniej składał się z 3 części: teoretycznej - testy, praktycznej - jazda na rowerze , pierwsza pomoc .
Młodsza grupa zajęła III miejsce 🥉👏
Grupa starsza uplasowała się tuż za podium zajmując IV miejsce . Zabrakło 2 pkt do 3 miejsca .
Jan Czajka w klasyfikacji indywidualnej zajął IV miejsce i również zabrakło 2 pkt do trzeciego miejsca.
Gratulacje 👏