Niedziela, 07.06.2026
Nasze dziewczyny z klas 6 wygrywają ćwierćfinał Wojewódzki
Nasze dziewczyny z klas 6 wygrywają ćwierćfinał Wojewódzki 💪🏆
Po wygranych zawodach powiatowych przyszedl czas na rozegranie ćwierćfinałów wojewódzkich których byliśmy gospodarzem. Do rywalizacji przystąpiły 3 zespoły.
Wyniki:
Czernikowo 3:0 Bydgoszcz ✅
Czernikowo 7:0 Grudziądz ✅
Czekamy teraz na półfinały oraz finał wojewódzki które rozegrane będą w ciągu jednego dnia. Już teraz ogromne gratulacje dla naszych dziewcząt i z niecierpliwością czekamy na kolejne mecze! 💪
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nakarm dziecko

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
Orły Edukacji

4,882,785 unikalne wizyty