Zawody wojewódzkie w czwórboju lekkoatletycznym w Inowrocławiu
Wysokie VI miejsce w województwie 💪 Chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Czernikowie reprezentowali dziś swoją szkołę podczas zawodów wojewódzkich w czwórboju lekkoatletycznym w Inowrocławiu. Po ambitnej walce i bardzo dobrych występach niewiele zabrakło do miejsca na podium. Gratulujemy zawodnikom ogromnego zaangażowania, sportowej postawy oraz osiągniętego wyniku. Jesteśmy dumni z naszej drużyny!