Niedziela, 07.06.2026
Przyrodnik
Dnia 29 maja w szkole w Osówce odbył się konkurs przyrodniczy pod tytułem "Przyrodnik", w którym udział wzięła reprezentacja naszej szkoły. W składzie: Jan Czajka (7c), Antonina Pujer (7b), Alicja Wiśniewska (7b) pod opieką Wioletty Lipińskiej. Nasze zdolniachy zajęły 2 miejsce. Serdeczne gratulacje i powodzenia w kolejnych konkursach.
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nakarm dziecko

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
Orły Edukacji

4,882,761 unikalne wizyty