Nela Jeziorek z klasy 2b odniosła sukces w Konkursie Plastycznym „¡Hola España!”.
Praca naszej uczennicy została zakwalifikowana na wystawę pokonkursową, którą można oglądać do 13 sierpnia na I piętrze Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu.
Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem – nadesłano aż 950 prac z 79 placówek województwa kujawsko-pomorskiego, inspirowanych kulturą i klimatem Hiszpanii.
Organizatorami wydarzenia są Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka oraz Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Serdecznie gratulujemy Neli i życzymy kolejnych artystycznych sukcesów!