Niedziela, 07.06.2026
¡Hola España!
Nela Jeziorek z klasy 2b odniosła sukces w Konkursie Plastycznym „¡Hola España!”.
Praca naszej uczennicy została zakwalifikowana na wystawę pokonkursową, którą można oglądać do 13 sierpnia na I piętrze Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu.
Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem – nadesłano aż 950 prac z 79 placówek województwa kujawsko-pomorskiego, inspirowanych kulturą i klimatem Hiszpanii.
Organizatorami wydarzenia są Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka oraz Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Serdecznie gratulujemy Neli i życzymy kolejnych artystycznych sukcesów!
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nakarm dziecko

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
Orły Edukacji

4,882,653 unikalne wizyty