Wtorek, 16.04.2024
Zjazd Absolwentów
Zjazd Absolwentów, na który zapisało się ponad 200 uczestników, odbył się w sobotę 25 kwietnia 2009 r.
Ideą zjazdu było spotkanie wszystkich roczników z okazji 20-lecia nadania imienia K.K. Baczyńskiego naszej szkole w roku obchodów 700-lecia Czernikowa.
Po godz. 10 nastąpiło oficjalne otwarcie zjazdu, część sztandarowa oraz słowo wstępne wygłoszone przez dyr. szkoły D. Chrobaka. Następnie zebrani obejrzeli i wysłuchali występów uczniów i absolwentów SP Czernikowo.
Kolejnym punktem programu była krótka historia szkolnictwa w slajdach, po której goście obeszli wystawy tematyczne poświęcone wsi Czernikowo na 700-lecie, szkole na 20-lecie, działaniom uczniów i nauczycieli: śladami przeszłości, konkursom plastycznym, działalności teatralnej, sportowej, muzycznej i innej. Uczestnicy zjazdu otrzymali materiały zjazdowe: foldery na 20-lecie, płytki CD z historią szkoły, plakietki okolicznościowe z logo 20-lecia, tomiki jubileuszowe. Chętni mieli możliwość zakupu cegiełki jubileuszowej o nominałach 5, 10, 20, 50 zł. Kolejnym punktem spotkania był obiad oraz spotkania w klasach/grupach. Po obiedzie uczestnicy wysłuchali recitalu muzycznego aktorów toruńskich scen "Chemia miłości" jako wstępu do zabawy tanecznej na sali, która trwała do godzin wieczornych.
W galerii można obejrzeć więcej zdjęć ze Zjazdu.Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nakarm dziecko

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
Orły Edukacji

3,986,385 unikalne wizyty