Wtorek, 16.04.2024
Tydzień Obchodów
W poniedziałek rozpoczęliśmy tydzień obchodów święta naszej szkoły. Na początek wzięliśmy udział w koncercie filharmonii, potem obejrzeliśmy występ "Odyseuszy", a następnie zostały wręczone nagrody uczniom za udział w konkursach.
We wtorek malowaliśmy mur wokół szkoły oraz opasaliśmy ją i na boisku szkolnym utworzyliśmy liczbę "20" jako symbol 20-lecia naszej szkoły.
W środę, 20-lecie nadania imienia naszej szkole uczciliśmy szczególnie uroczyście. Były apele dla klas 0-III i IV-VI oraz dla zaproszonych gości, podczas których zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły oraz absolwenci. Zaprezentowany też został, wyhaftowany przez p. Alinę Kopaczewską, "mały" sztandar szkoły.
W czwartek przemaszerowaliśmy przez Czernikowo, udaliśmy się na ścieżkę przyrodniczo-leśną, na której układaliśmy figury 20-lecia oraz inicjały K.K.B. Na koniec pobytu startowaliśmy w biegach sztafetowych. O godzinie 17 zaproszeni rodzice obejrzeli i wysłuchali montażu słowno-muzycznego z okazji 20-lecia nadania szkole imienia.
W piątek od rana, najpierw klasy 0-III, a po nich klasy IV-VI obejrzały ciekawe filmy familijne. Po projekcji uczniowie klas starszych rywalizowali w zawodach sportowych na boisku szkolnym.Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nakarm dziecko

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
Orły Edukacji

3,986,459 unikalne wizyty