Wtorek, 16.04.2024
Akademia z okazji 20-lecia nadania imienia SP Czernikowo
Akademia z okazji 20-lecia nadania imienia SP Czernikowo (22 kwietnia) była jednym z centralnych punktów obchodów jubileuszu związanego dodatkowo z 700-leciem Czernikowa. Drugim jest zjazd wszystkich roczników - 25 kwietnia.

Już wcześniej poczyniono wiele działań: Apel Pamięci i konkurs Ludzie z obelisku poświęcony poległym nauczycielom, konkurs na logo, hasło, plakat na 20-lecie; konkursy plastyczne na interpretację malarską (oraz collage) wiersza patrona, konkursy recytatorskie dla naszych uczniów (prawie stu brało udział) i ucz. szkół województwa (IV edycja "Znów wędrujemy ciepłym krajem"), konkurs na wiersz własny "Rzeczy niepokój" i wydanie tomiku pod tym samym tytułem - pokłosia kilku gminnych konkursów; wieczór laureatów konkursów poetyckich, konkurs plastyczny "Odmalujmy Czernikowo na 700-lecie" oraz na logo, hasło, plakat na 700-lecie; zimowisko pod nazwą "Obchodzimy Czernikowo na 700-lecie" i III dobrzyński plener malarski poświęcony miejscowości i szkole z okazji jubileuszy; spotkania ze znanymi ludźmi, projekt i wykonanie koszulki na 20-lecie, plakietki z logo. Opracowano również historię szkolnictwa w wersji pisanej i w postaci płytki komputerowej z kilkoma setkami zdjęć.

Dziękujemy pracownikom szkoły (obsłudze, kuchni) za dodatkową olbrzymią pracę, dziękujemy nauczycielom, którzy włączyli się w przygotowanie części artystycznej i organizacyjnej, pani A. Kopaczewskiej - za wykonanie małego sztandaru, St. Lewandowskiemu - za drzewce, GCI, innym sponsorom i wszystkim sympatykom placówki.

Dariusz Chrobak, dyrektor SP im. K.K. Baczyńskiego w Czernikowie.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Nakarm dziecko

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
Orły Edukacji

3,986,359 unikalne wizyty