Sobota, 25.05.2019

Szkoła Podstawowa
im. K.K. Baczyńskiego
w Czernikowie

Turniej piłki siatkowej
Czwórbój
22 maja w Turznie rozegrano zawody powiatowe w czwórboju la chłopców. Tutaj dowiesz się więcej...

Rekrutacja
13 maja 2019 r. rozpoczęła się rekrutacja do szkół ponadpodstawowych, która potrwa do 17 czerwca do godz. 15.00.
Uczniowie, którzy zamierzają iść do szkół w Toruniu mają obowiązek zalogować się do systemu i wybrać szkoły do jakich chcieliby uczęszczać w przyszłym roku szkolnym. Adres do logowania: https://torun.edu.com.pl
Nie we wszystkich szkołach obowiązuje system elektronicznej rekrutacji. Do ZS w Czernikowie można zanieść dokumenty. Wniosek o przyjęcie do szkoły - ZS w Czernikowie - można pobrać stąd.
Piłka nożna dziewcząt
Szkoła Podstawowa w Czernikowie reprezentowała gminę w mistrzostwach powiatu w piłce nożnej (rocznik 2006 i młodsi). Tutaj dowiesz się więcej...

Konkurs recytatorski "Znów wędrujemy ciepłym krajem"
Odbył się XIII konkurs recytatorski poezji K.K. Baczyńskiego "Znów wędrujemy ciepłym krajem" pod patronatem Starostwa Powiatowego z okazji 30-lecia nadania imienia szkole. Tutaj dowiesz się więcej...

Ostatnie dni zapisów wszystkich roczników na bal SP Czernikowo
Zapraszamy na ostatni już bal absolwentów Szkoły Podstawowej im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego - z okazji 30-lecia nadania imienia 22 kwietnia 1989 roku.
Bal wszystkich roczników – szkoła ma wszak 154 lata.
Zapraszamy na bal w dniu 1 czerwca 2019 roku z udziałem Rady Rodziców.
Koszt zjazdu i balu - 50 zł (obiad, gadżety reklamowe, wiejski i zimny stół, ciepły poczęstunek, zespoły muzyczne Retro i Bobrowiacy).
Program ramowy:
spotkanie w SP Czernikowo ok. 14.00 - przywitanie, występ, hymn szkoły, rozdanie programu i mapki, szkoła otwarta, zwiedzanie, spotkania roczników w klasach, udział w malowaniu grafiti, wystawy, obiad w stołówce szkolnej,
ok 15.30 - aula Szkoły Muzycznej - prezentacja CD o szkole, występy artystyczne uczniów i absolwentów,
ok 16.30 - otwarcie balu w Wiejskiej Świetlicy- remizie OSP, polonez, RETRO- z naszymi absolwentami. Bobrowiacy
Wpłaty z imieniem, nazwiskiem (też panieńskim), rocznikiem prosimy wpłacać na konto: 98 9537 0000 2114 0030 0533 0003
JESZCZE RAZ PROSIMY O szybkie WPŁATY Z POWODU terminów ZAMÓWIENIA GADŻETÓW NA ZJAZD
Informacja
W nawiązaniu do Uchwał Zarządów Krajowych Związków Zawodowych reprezentatywnych dla środowiska oświatowego w sporze zbiorowym z MEN, Komitet Strajkowy przy Szkole Podstawowej w Czernikowie, reprezentujący nauczycieli zrzeszonych i niezrzeszonych oświadcza, że:
1. Solidaryzując się z protestującymi szkołami w całym kraju zawieszamy strajk, pozostając w sporze zbiorowym i proteście oświatowym do dnia 1 września b.r.
2. Powracając do naszych obowiązków pracowniczych informujemy, że od poniedziałku 29 kwietnia b.r. zawieszamy prowadzenie wszelkich dodatkowych zajęć nieodpłatnych i działań pozalekcyjnych, które do tej pory realizowane były z naszej inicjatywy.
Uroczystość 30-lecia
W związku z zaistniałą sytuacją informujemy, że konkursy plastyczny, recytatorski oraz poetycki i literacki (Rzeczy niepokój) nie zostaną podsumowane podczas uroczystości z okazji 30-lecia nadania imienia Krzysztofa Kamila Baczyńskiego SP w Czernikowie w dniu 26 kwietnia 2019. Uroczystość przenosimy na 31 maja, na piątek przed zjazdem wszystkich roczników na 30-lecie. Jednocześnie przypominamy o zbliżającym się terminie zamknięcia zapisów na zjazd w dniu 1 czerwca. Zapraszamy serdecznie.
Otwarty Konkurs Graffiti
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Czernikowie informuje, że z przyczyn niezależnych od Organizatora konkurs graffiti zostaje przełożony na inny termin. Szczegóły w regulaminie.
Zapraszamy gorąco do udziału!


WODA PEŁNĄ PARĄ
Od 1 kwietnia (i to nie jest prima aprilis) w SP Czernikowo jest woda przepływowa z filtrami do picia w nowszej i starszej części szkoły. Wystarczy wziąć z sobą mały kubek lub buteleczkę. Zapraszamy.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
BohaterON

BohaterON w Twojej Szkole
Nakarm dziecko

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl
2,446,369 unikalne wizyty